People Of Coffee’den Kahve Pasosu:

COFFEE PASS

Ayda sadece 240.-TL ye 30 gün boyunca People Of Coffee nin enfes Filtre Kahvesini içebileceksiniz.

COFFEE PASS

Kahve Pasosu nedir?

Coffee Pass, Kahve Pasosu People Of Coffee mağazasında sadece Filtre Kahve ürünü için, 30 gün boyunca geçerli, ön ödemeli bir karttır.

COFFEE PASS

Kahve Pasosu nasıl çalışır?

  1. People Of Coffee mağazasını ziyaret edin.
  2. Kasaya ödeme yaparak Coffee Pass “Kahve Paso” kartınızı alın.
  3. Kahve Pasonuz satın aldığınız günden itibaren 30 gün süreyle geçerlidir. Satın almanızdan itibaren 30 gün sonunda sistem tarafından tanınmaz hale gelecek ve kullanılamayacaktır.
  4. Kahve Pasonuzu satın almanızla birlikte 30 gün boyunca, People Of Coffee mağazasında Kahve Pasonuzu kasada okutarak “Filtre Kahve” nizi ek bir ödeme yapmadan alabilirsiniz. Coffee Pass Kahve Pasosu sadece “Filtre Kahve” ürünü için geçerlidir. Her bir saat içinde sadece bir (1) adet ürün talep edilebilir. Günde en fazla beş (5) kez, birer adet ürün talep edilebilir.
  5. 30 gün sonunda kahve pasonuz geçersiz hale geldiğinde. Yine People Of Coffee mağazasından yeni bir Coffee Pass Kahve Pasosu alabilirsiniz.

COFFEE PASS

Kahve Pasosu kullanım kralları ve şartları

– Kahve Pasosu, 30 günlük standart boy al-götür filtre kahve, sütlü filtre kahve ürünü için geçerlidir.

– Kahve Pasosu, espresso bazlı sıcak ve soğuk kahve ürünleri (espresso, machiato, americano, cortado cappucino, iced latte, iced espresso, cold brew v.b, sıcak ve soğuk çaylar, diğer sıcak ve soğuk içecekler, şişelenmiş ürünler ve yiyeceklerde geçerli değildir. Kahve Pasosu bu ürünler için kullanılamaz.

– Kahve Pasosu diğer ürünlerin alımında  indirim ya da ikame olarak kullanılamaz.

– Kahve Pasosu, diğer promosyonlar, sadakat kartları ve avantajlarla birlikte kullanılamaz.

– Her bir saat içinde sadece bir (1) adet ürün talep edilebilir. Günde en fazla beş (5) kez, birer adet ürün talep edilebilir.

– Tekrar dolum (refil), termosa dolum yapılamaz.

– Sadece mağaza çalışma saatleri içinde kullanılabilir.

– Sadece People Of Coffee mağazasında geçerlidir.

– Kahve Pasosu 30 günlüktür. Satın alındıktan 30 gün sonra kullanım miktarından bağımsız olarak geçersiz olacaktır. Süresi bittiğinde yeni bir Kahve Pasosu satın almanız gerekmektedir.

– Kayıp Kahve Pasoları yenilenemez. Lütfen Kahve Pasonuzu satın aldıktan kaybetmeyecek şekilde saklayınız.

– Kahve Pasosu satın alındıktan sonra iade edilemez.

– Kahve Pasosunun sunduğu hizmetlerin kullanım sorumluluğu kart sahibine aittir. Kahve Pasosunu satın aldıktan sonraki 30 gün içinde az kullanım ya da hiç kullanılmama durumunda herhangi bir geri ödeme mümkün değildir.

-Kahve Pasosu kişisel kullanım içindir ve satın alan kişiye özeldir. Ortak kullanım veya toplu kullanım yapılamaz. Ticari amaçlı olarak alınıp, satılamaz, devredilemez.

– Kahve Pasosunu satın alarak, kartın arka yüzünde ve bu sayfada yer alan tüm şartları ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.